> APK download ha

قالب وبلاگ
APK download ha
انتشار آخرین و بهترین نرم افزار ها وبازی های موجود 

با استفاده از نرم افزار اندرو دامپر AndroDumpper قادر خواهید بود به روترهای وای فای که دکمه WPS آنها فعال است و به همین علت نیز آسیب پذیر بوده و امکان اتصال به آنها وجود دارد متصل شوید. این برنامه از الگوریتم های مخصوصی برای اتصال به اینگونه از مودم های وای فای استفاده می کند. البته به گفته ی سازندگان، AndroDumpper تنها برای تست و هدف آموزشی طراحی گشته و مسئول استفاده های سودجویانه نیست. وقتیکه یکبار با استفاده از این برنامه قادر می شوید به یک وای فای متصل شوید آنگاه متوجه خواهید شد که روشن بودن گزینه ی WPS روتر تا چقدر ناامن بوده و باعث می شود که همگی نسبت به خاموش کردن این گزینه جهت حفظ امنیت مودم خود اقدام کنند.

این نرم افزار از دو روش برای اتصال استفاده می کند :

  • روش روت : پشتیبانی از تمام نسخه های اندروید اما دستگاه باید روت شده باشد
  • روش بدون نیاز به روت : تنها پشتیبانی از اندروید ۵ و نسخه های بالاتر از آن

برای اندروید ۵ (آب نبات چوبی) و بالاتر :

  • اگر دستگاه شما روت نشده باشد شما می توانید از این نرم افزار جهت اتصال به وای فای استفاده کنید اما تا وقتیکه روت نشده باشد قادر نخواهید بود پسوورد آن را جداگانه مشاهده نمایید.
  • اگر گوشی هوشمند شما روت شده باشد می توانید از هر دو روش روت شده یا نشده استفاده کنید. یعنی در یک روش رمزعبور نیز نمایش داده می شود و در روش دیگر خیر.

 

برای اندروید ۴٫۴ و پیش از آن :

  • هردو بخش اتصال و نمایش پسوورد نیاز به روت بودن دستگاه دارند.
  • اگر اسمارت فون شما روت نشده باشد متاسفانه نمی توانید از این برنامه استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که جهت جستجوی شبکه های وای فای نیاز است که اجازه ی دسترسی به لوکیشن فعال باشد. همچنین توجه داشته باشید که استفاده از این برنامه برای تست وای فای های خودتان بی فایده خواهد بود زیراکه رمزعبور وای فای شما از پیش در دستگاه ثبت شده است و ربطی به روشن یا خاموش بودن WPS ندارد.

علاوه بر این کاربرانی که دستگاه هایشان روت شده است قادر خواهند بود پسووردهای کشف شده را از طریق منوی برنامه و سپس بخش Saved Networks مشاهده نمایند.

تغییرات موجود در نسخه جدید اندرو دامپر :

– اضافه شدن تنظیمی برای فعال یا غیرفعال کردن اطلاع رسانی از طریق ویبره یا صوت
– اضافه شدن پشتیبانی از زبان پارسی
– حل برخی از مشکلات جزئی

حجم فایل:3.2 مگابایت

دانلود از وبسایت apk dwonlaod ha

[ ] [ ] [ مدیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

امکانات وب

این سایت را در گوگل محبوب کنید:

  • پارک ایران | تازیانه